Home112Voortvluchtige moordenaar van Huib Krooder in Duitsland opgepakt

Voortvluchtige moordenaar van Huib Krooder in Duitsland opgepakt

AMSTELVEEN – De voortvluchtige Zouo ‘Tom’ A. is maandagochtend het Duitse Wassenberg opgepakt. De dertigjarige werd gezocht vanwege betrokkenheid bij een dodelijke schietpartij in Heerlen op 13 november. In 2007 stak Zouo A. op zestienjarige leeftijd avondwinkelier Huib Krooder dood in zijn winkel aan de Kalfjeslaan.

Lees ook: Politie zoekt moordenaar van avondwinkelman Huib Krooder in verband nieuwe moordzaak

De politie had een beloning van 10.000 euro uitgeloofd voor de tip die zou leiden tot A.’s aanhouding. De Telegraaf meldt dat er wel tips binnenkwamen. De gouden tip zat daar niet tussen. Rechercheonderzoek zou naar de woning in Duitsland hebben geleid.

Redactie
Redactiehttps://aanamstelveen.nl
De redactie van AAN! staat 24/7 paraat om het laatste nieuws uit Amstelveen te brengen. Daarvoor werken wij samen met natuurlijk onze vrijwilligers, maar ook met onze nieuwspartner NH Nieuws. Nieuwstip? Mail ons via redactie@aanamstelveen.nl

AANRADERS