Home112Klein brandje in keuken trampolinecentrum: schoolklas geëvacueerd

Klein brandje in keuken trampolinecentrum: schoolklas geëvacueerd

In een trampoline- en lasergamecentrum aan Langs de Werf op industrieterrein Legmeer heeft woensdagmiddag een kleine brand in de keuken gewoed. Uit voorzorg werd een schoolklas geëvacueerd die zich op dat moment in het centrum bevond.

De klas met leerlingen kon zodoende toekijken hoe brandweer uit Uithoorn en Amstelveen kwamen aansnellen. Het brandje in de keuken was vrij snel geblust en volgens een medewerker van het speelparadijs is er geen gevaar geweest voor de leerlingen.

De brandweer laat AAN! weten dat het inderdaad om een kleine brand ging. Niemand raakte gewond.

Redactie
Redactiehttps://aanamstelveen.nl
De redactie van AAN! staat 24/7 paraat om het laatste nieuws uit Amstelveen te brengen. Daarvoor werken wij samen met natuurlijk onze vrijwilligers, maar ook met onze nieuwspartner NH Nieuws. Nieuwstip? Mail ons via redactie@aanamstelveen.nl

AANRADERS