Home112Golf van diefstal uit auto's sinds horeca weer open is

Golf van diefstal uit auto’s sinds horeca weer open is

AMSTELVEEN – De politie heeft de afgelopen twee weken meer meldingen van diefstal uit auto’s gekregen, waarschuwen zij op Social Media. Het vermoeden is dat de diefstalgolf vooral te maken heeft met de heropening van de horeca.

“Vaak slaan daders toe bij de bekende horecalocaties zoals Amstelzijde of garage Handelsplein”, ziet de politie. De buit bestaat uit achtergelaten laptops, tassen of andere waardevolle goederen. Het advies is dan ook om deze spullen niet in de auto te laten liggen en het alarm aan te zetten.

Verdachte situaties

De politie vraag Amstelveners om de komende tijd extra alert te zijn en 112 te bellen bij verdachte situaties. “Bijvoorbeeld als personen lang op of rondom een parkeerplaats blijven hangen.”

“Dit weekend lekker uit eten? Haal zelf je auto leeg!”, waarschuwt politie Amstelveen op Instagram.
Foto('s):Politie
Redactie AAN!
Redactie AAN!
De redactie van AAN! staat 24/7 paraat om het laatste nieuws uit Amstelveen te brengen. Daarvoor werken wij samen met natuurlijk onze vrijwilligers, maar ook met onze nieuwspartner NH Nieuws. Nieuwstip? Mail ons via redactie@aanamstelveen.nl

AANRADERS